niedziela, 10 lutego 2013

Recenzja produktów VOIGT

LASIPUR - jest środkiem do mycia szyb i luster. Jak producent sugeruje wystarczy spryskać powierzchnię środkiem i wytrzeć czystą suchą szmatką nie pozostawiającą włókien.
Z tego produktu jestem bardzo zadowolona, szyby i lustra wprost lśnią. Pojemnik jest litrowy i starcza na bardzo długo, aczkolwiek nie jest wygodny w użyciu, mile widziałabym tutaj spryskiwacz. Zawsze jest jednak wyjście... można ten środek po prostu przelać do butelki ze spryskiwaczem o mniejszej pojemności, wówczas aplikacja na daną powierzchnię będzie łatwiejsza.
PIKASAT - "Środek do czyszczenia ceramicznych urządzeń sanitarnych. Usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz resztki mydła...itd" 
Dla mnie nr 1! a wiele już środków czystości zużyłam. Należy dokładnie przeczytać zalecenia producenta co do powierzchni na jakie może być stosowany. Bardzo wydajny jest to koncentrat więc należy go rozcieńczać. Do powierzchni bardzo zabrudzonych używa się nierozcieńczony i po chwili przeciera gąbką, spłukuje wodą. Ma niestety nieprzyjemny zapach. Trzeba dobrze przewietrzyć łazienkę po jego zastosowaniu.

RAPTOPUR - usuwa zbrudzenia z powierzchni lakierowanych i emaliowanych. Środek, powiedziałabym, dobry do codziennego stosowania średnio bądź mało zabrudzonych powierzchni. Nie różni się wiele od Ajaksu, bądź Cifu do łazienki aczkolwiek ma od nich łagodniejszy zapach.

Ceny tych produktów są przystępne zobacz tutaj:
http://www.takczysto.pl/chemia_profesjonalna/voigt

Nie wiem czy wszystkie produkty tej firmy, ale na pewno te trzy są dopuszczone do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego. Posiadają również certyfikat Firma Bliska Środowisku.  

To są efekty mojego sprzątania Pikasatem:
 

efekt jest niesamowity


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią, chętnie ją poznam. Dziękuję za wszystkie komentarze.

Print Friendly and PDFPrint Friendly
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Łyżka i Motyka , Blogger